Contact

Gelieve rechtstreeks contact op te nemen met de gewenste therapeut.


Christoph

E-mail: christoph@despreekkamer.be

GSM: 0485 174 933


Eline

E-mail: eline@despreekkamer.be

GSM: 0474 676 354


Herbert

E-mail: herbert@despreekkamer.be

GSM: 0486 214 967


Hilde

E-mail: hilde@despreekkamer.be

GSM: 0473 480 580


Ruth

E-mail: ruth@despreekkamer.be

GSM: 0472 70 82 38


Wendy

E-mail: wendy@despreekkamer.be

GSM: 0499 152 103


Michiel

E-mail: michiel@despreekkamer.be

GSM: 0499 60 90 23


Rosa

E-mail: rosa@despreekkamer.be

GSM: 0486 12 00 21


Ann Sofie

E-mail: annsofie@despreekkamer.be

GSM: 0495 44 32 34


Leen

E-mail: leen@despreekkamer.be

GSM: 0477 81 08 36


Liza

E-mail: liza@despreekkamer.be

GSM: 0474 72 54 99

Adres & ligging

Hulleken 10A
9940 Evergem

info@despreekkamer.be

Bereikbaarheid via het openbaar vervoer:

  • bus 58 (Gent-Eeklo-Brugge) + 100m te voet
  • tram 1 (Gent-Evergem) + 2km te voet.

Parkeren kan op de parking van De Spreekkamer.

Contactformulier

Contactformulier